Film Decibely lásky ke stažení zdarma

Film, který k nám tentokrát přichází z České republiky, zrežíroval český režisér Miloslav Halík. Napsal k němu i scénář.

Film je jakýmsi příběhem tří generací lidí, které prožívají své touhy, sny, naděje, ale mimo jiné i zklamání, které k životu neodmyslitelně patři. Přitom všem však nepřestávají věřit v lásku, přátelství a souznění dvou milujících se lidí. Ví, že se v životě se může změnit spoustu věcí, ale to co zůstává, je touha milovat a být milován.

Hlavní postavou je mladý umělec Dan (Filip Cíl), který stále sní o tom, jak bude úspěšný, ale místo toho si odpykává trest veřejně prospěšných prací. Šéfa mu děla Kristián Hovorka (Rudolf Hrušínský nejml.) a ten spolu s mužem, který se jmenuje Ota (Pavel Horváth), pracují v Technických službách na Plzeňském magistrátu. Jednoho večera se Dan seznamuje na místní diskotéce s dívkou jménem Bětka (Alžběta Bartošová) a Kristiána zaujme Danova sestra Danka. Ta však musí za svého bratra neustále řešit jeho nešvary, ale někdy to prostě nejde a Dan dostane co proto. Bětčina kamarádka se svým přítelem Robertem (Jakub Grafnetr) se rozhodnou, že všechno zkomplikují a mezitím co se snaží Kristián s Dankou zakotvit na klidném bodě, tak jeho táta Láďa (Rudolf Hrušínský ml.) spolu s Bětčinou tetou (Iva Janžurová) se snaží celému světu dokázat, že věk není překážkou.

Film je doprovázen nejznámějšími písněmi od Michala Davida.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *