Film Orel Eddie ke stažení zdarma

Režisér Dexter Fletcher nám přináší nový sportovní životopisný film o jednom pozoruhodném a odhodlaném sportovci z Británie.

Hlavním hrdinou je Michael Edwards (Taron Egerton), který měl již od dětství jeden velký sen. Chtěl se totiž stát olympionikem a reprezentovat Velkou Británii na některé z olympijských her. Bylo mu jedno v jakém to bude sportu. Díky tomu již od mala zkouší různé sporty a atletické disciplíny, aby se ujistil o tom, že na letní sporty prostě nemá a na letní Olympiádu se nedostane.

Začne se tedy soustředit na zimní Olympijské hry. Jenže ani tady mu to nejde tak, jak by si představoval a proto se rozhodne pro skoky na lyžích, protože v Británii se tomuto sportu téměř nikdo nevěnuje. Na vlastní pěst vyráží do Alp, kde chvíli pozoruje světovou špičku v akci a poté se sám rozjede. Zažije několik bolestivých pádl a nakonec osloví Bronsona Pearyho (Hugh Jackman). To je údržbář a bývalí skokan na lyžích, který byl kdysi vyloučen z amerického národního týmu. Bronson jej po chvilce přemlouvání vezme pod svá křídla a naučí ho skákat na lyžích a hlavně přežít. V roce 1988 se Michael dostává na Olympijské hry v Calgary, kde sice nevyhraje ani nestojí na stupních vítězů, ale svým duchem je nazván nezapomenutelným „Orel Eddie“.

Další podobné filmy ke stažení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *