Film Anomalisa ke stažení zdarma

Hlavním hrdinou filmu je Michael Stone, který se živý jako životní a pracovní motivátor. Je to tedy člověk, který i největšímu smolaři vysvětlí, jak začít správně žít a být v životě šťastný a úspěšný. Michael sice umí všem ostatním poradit, ale sám neví, jak pořádně žít a být šťastným člověkem.

Jednoho dne přicestuje do Cincinnati, kde má pozitivně motivovat všechny účastníky kongresu pro pracovníky zákaznických linek. Stejně jako pokaždé se ubytuje v hotelu, který je stejný jako ostatní hotely, kterými prošel a udělá sérii rituálů, které má již naučené a provádí je před každým motivačním proslovem. Dost možná by jeho krizi opět zahnal alkoholem a spánkem, jenže tentokrát potkal Lisu Hesselmanovou, což byla nesmírně plachá a krásná obchodní manažerka, která je jeho velkou fanynkou.

Lisa postupně vrátí Michaelovi chuť do života, především proto, že je jiná než ostatní lidé a proto jí začíná říkat Anomalisa. Jenže tahle věc se jí nelíbí a chce se změnit, což by mohlo znamenat, že by Michael zase spadl do depresí a proto se snaží, aby zůstala taková, jaká je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *