Film Decibely lásky ke stažení zdarma

Film, který k nám tentokrát přichází z České republiky, zrežíroval český režisér Miloslav Halík. Napsal k němu i scénář.

Film je jakýmsi příběhem tří generací lidí, které prožívají své touhy, sny, naděje, ale mimo jiné i zklamání, které k životu neodmyslitelně patři. Přitom všem však nepřestávají věřit v lásku, přátelství a souznění dvou milujících se lidí. Ví, že se v životě se může změnit spoustu věcí, ale to co zůstává, je touha milovat a být milován.

Hlavní postavou je mladý umělec Dan (Filip Cíl), který stále sní o tom, jak bude úspěšný, ale místo toho si odpykává trest veřejně prospěšných prací. Šéfa mu děla Kristián Hovorka (Rudolf Hrušínský nejml.) a ten spolu s mužem, který se jmenuje Ota (Pavel Horváth), pracují v Technických službách na Plzeňském magistrátu. Jednoho večera se Dan seznamuje na místní diskotéce s dívkou jménem Bětka (Alžběta Bartošová) a Kristiána zaujme Danova sestra Danka. Ta však musí za svého bratra neustále řešit jeho nešvary, ale někdy to prostě nejde a Dan dostane co proto. Bětčina kamarádka se svým přítelem Robertem (Jakub Grafnetr) se rozhodnou, že všechno zkomplikují a mezitím co se snaží Kristián s Dankou zakotvit na klidném bodě, tak jeho táta Láďa (Rudolf Hrušínský ml.) spolu s Bětčinou tetou (Iva Janžurová) se snaží celému světu dokázat, že věk není překážkou.

Film je doprovázen nejznámějšími písněmi od Michala Davida.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *