Film Den nezávislosti: Nový útok ke stažení zdarma

Režisér Roland Emmerich vytvořil akční sci-fi snímek, který se do kin vydá poprvé 23. 6. 2016 a máte se opravdu na co těšit. Čeká na vás zajímavý snímek s velkou porcí zábavy.

Tento film nese příběh a také otevírá pokračování další kapitoly o globální katastrofě, která má na svědomí nepředstavitelné rozměry. Díky tomu, že byla využita mimozemská technologie, která byla posbírána a získána, mohou spolupracovat pozemské národy na obrovském a ohromujícím projektu, který má ochránit naši planetu. Bohužel ani ta nejlepší technologie nedokáže předpovědět sílu a chování mimozemské inteligence a proto jsou mimozemské civilizace zatím vždy o krok vpřed.

Naštěstí přichází skupina vynalézavých mužů a žen, kteří jsou jedinou nadějí na záchranu lidské rasy a celé planety Země. Dokážou splnit tuhle misi a zachránit naši planetu? Vše bude záležet pouze na nich!

Objeví se zde spoustu známých herců, jako například Jeff Goldblum, Bill Pullman, Liam Hemsworth, Charlotte Gainsbourg, Joey King, Maika Monroe, Angelababy a mnoho dalších.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *