Film Deník strojvůdce ke stažení zdarma

A je to tady! Do kin přijde na konci března, přesněji 30. 3. 2017 nová srbsko-chorvatská komedie, kterou zrežíroval Milos Radovic, který napsal také scénář. Kromě toho do filmu obsadil několik známých herců, mezi kterými nebude chybět ani Lazar Ristovski nebo Mirajan Karanović. Bude to jistě stát za to, tak neváhejte a zakupte si lístek do kina.

Příběh filmu nás zavede do prostředí průvodčích a ukáže nám, že statistiky nelžou a každý strojvůdce je zodpovědný za neúmyslné zabití 15. až 20. lidí ve své kariéře. Oběti jsou většinou neopatrní lidé nebo sebevrazi.

Hlavním hrdinou je Ilja, který se zanedlouho chystá do důchodu a táhne mu již na 60 let. Za tuto dobu má již na krku 28 úmrtí a je tu také jeho syn Sima, který se chystá přebrat jeho rodinné řemeslo. Po dlouhou dobu svých jízd se snaží Ilja svého syna připravit na to, že se občas nehodám prostě nevyhne a zděšený Sima se najednou odmítá stát strojvůdce a také vrahem. Sima se stále nerozhoduje jinak a tak se Ilja rozhodne vzít vše do vlastních rukou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *