Film Já, kocour ke stažení zdarma

Do kin se  začátkem letošního října vydá nová rodinná komedie od režiséra Barryho Sonnenfelda a scénáristů Dana Antoniazziho a Bena Shiffrina. Barry do své komedie obsadil známé herecké tváře, mezi kterými nebude chybět ani Jennifer Garner nebo Robbie Amell. Na premiéru se budete moci těšit 6. 10. 2016.

Hlavním hrdinou je Tom Brand (Kevin Spacey), který je velice úspěšný, bohatý, ale také šílený blbec. Rozhodne se, že postaví nejvyšší mrakodrap na severní polokouli a je odhodlaný tomuto nápadu obětovat úplně všechno. Tato stavba má být stejně tak monumentální, jako je jeho ego. Jeho životní styl zcela odcizil jeho rodinu. Neváží si svojí milující manželky Lary (Jennifer Garner), také se nestará o svého dospělého syna Davida. Mimo jiné ignoruje i svou dcerku Rebeccu. Ta chce jediné a to kočku ke svým 11. narozeninám. Jednoho dne se Tom náhodou ocitá ve zverimexu majitele Felixe Perkinse (Christopher Walken), který mu nabídne velkého kocoura pana Fuzzypantse.

Po cestě na Rebbečinu párty havaruje a jeho tělo je v kómatu, zatímco duch je v těle kocoura. Tajemný Perkins mu dá ultimátum, že má týden na to, aby dokázal své rodině, že ji miluje, jinak se už nikdy neprobudí. Rázem má Tom celý život pouze ve svých rukou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *