Film Jak básníci čekají na zázrak ke stažení zdarma

Další pokračování básníků je tady a opravdu se budete moci těšit na další porci toho básnického humoru.

Po dlouhých dvanácti letech zůstali Štěpán, Kendy a Karas stále sami sebou. Jsou nerozlučná parta kamarádů a jejich smysl pro humor i schopnost sebeironie je stále na vysoké úrovni. Jenže přeci jen se trochu změnili. Dospívají, ale svým způsobem, takovým tím básnickým.

Je jim již přes 50 let a cítí, že by měli svým životům dát konečně nějaký řád a splnit si své touhy a sny, které v mládí nedokázali uskutečnit. A jak je známo, tak se zázrakům musí pomoct i v básnících. Kendy, který dělá reklamy, jich má již plné zuby a rozhodne se, že si za svým snem půjdu velmi tvrdě. Odhodlá se a konečně natočí svůj celovečerní film. Dále Karas se zase rozhodl, že svůj vůz, který se jmenuje Blue dream, bude opečovávat jen virtuálně. Více ho totiž začala zajímat učitelka Drábková. Nakonec zbyl Štěpán, který dělá zástupce primáře v nemocnici a zde urputně zápasí z ředitelkou.

Ředitelkou je Vendulka Utěšitelka. Jenže to není jeho největší starostí. Nejvíce ho trápí jeho 13letý syn Junior, kterého po smrti své ženy Aničky-Zrzečky vychovává úplně sám, tedy krom pomoci udatných strejdů Karase a Kendyho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *