Film Kruhy ke stažení zdarma

 

Nový americký horor od režiséra F. Javiera Gutiérreze, který se vydá na filmovou pouť poprvé 9. 2. 2017. Ve filmu se objeví známí filmový herci, jako například Aimee Teegarden nebo Andrea Powell.

Děj, tohoto třetího dílu kultovní hororové série Kruh, je vsazen do doby 30ti let před začátkem prvního dílu. Hlavní hrdinkou není nikdo jiný, než Samara Morganová, která je i přes nesouhlas a její zdravotní stav dána do psychiatrické péče, díky které je odříznuta od okolního světa.

Samara je zdrcena a duševně velmi chorá. Slibuje všem jejím mučedníkům pomstu, kterou dokoná a všem způsobí stejnou bolest, kterou jí udělali také. Tento slib vyřkne těsně před jejím brutálním zabitím a utopením. Proto je také jakýmsi znamením strašidelná a temná studna.

Ve filmu se dozvíme také mnoho informací, které souvisí s jejím narozením, ale i utrpením, kterému byla vystavována a které se na ní velmi podepsalo. Měla i své prokletí, které mělo být raději zapomenuto, protože bude ohrožovat všechny ty, které se o něm dozvěděli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *