Film La Scala – Chrám zázraků ke stažení zdarma

Dokumentární snímek od Silvie Corbetta a Luce Luciniho nám přinese nezapomenutelný kulturní zážitek z pozoruhodného místa.

Díky tomuto dokumentu budete moci nahlédnout do nejslavnějšího operního domu světa a společně s vypravěčem odhalovat jeho tajemství a zákoutí. La Scala spojuje minulost, přítomnost a budoucnost v dokonalou souhru místa, které bylo a bude zaslíbené umění. Ti nejlepší umělci zde zdokonalují svůj umělecký um a to dokazuje i tento film, který jde napříč časem historie. Při této cestě časem diváci objeví skvostné prostory, které se nacházejí uvnitř tohoto chrámu a prostory, ve kterých se odehrávaly nejslavnější okamžiky hudební a baletní historie.

Společně nahlédneme do zákoutí dýchajících dějinami a kulturou. Do pokojů kde se vášnivě debatovalo nejen o umění, ale i o politice a různých lidských problémech.

V La Scale se objevily umělecké skvosty, jakými jsou Nabucco, Norma, Othello, a to v podání hvězd mezi nimiž je i Placido Domingo, Maria Callas, Renata Tebaldi či Luciano Pavarotti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *