Film Les sebevrahů ke stažení zdarma

Nový americký horor, který jste poprvé v kinech mohli vidět na začátku letošního ledna měl opravdu úspěch a o jeho režii se postaral známý Jason Zada. Scénář potom napsali Ben Ketai, Sarah Cornwell a Nick Antosca.

Příběh filmu pojednává o jednom lese, který se nachází v Japonsku a jmenuje se Aokigahara. Tento les se vyjadřuje svou majestátností a temností. Hlavní hrdinkou je mladá Američanka Sára (Natalie Dormer), která se vydává do Japonska, aby zde našla svou sestru, která zde pracovala jako učitelka a najednou záhadně zmizela. Se Sářinou cestou nesouhlasí ani její manžel Rob (Eoin Macken), kterého její chování dlouhodobě frustruje.

Sára ujede dlouhou cestu, až se dostane do Japonska, kde potkává novináře Aidena (Taylor Kinney), který se s ní vydá jako její doprovod do lesa. A dostanou nakázáno, aby nesestupovali z cesty, protože se jim to může stát osudným, jenže oni tohle nařízení neuposlechnou a sejdou z cesty. Najednou se začnou dít hrůzné věci a oni budou mít co dělat, aby zachránili alespoň svůj život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *