Film Líza, liščí víla ke stažení zdarma

Další maďarský snímek je tady a tentokrát se o režii postaral Károly Ujj Meszáros a scénář napsal spolu s Bálintem Hegedûsem.

Maďarská černá komedie, která sleduje život mladé ženy, která se jmenuje Líza a která neustále touží po lásce. Bohužel má jeden velký problém, který spočívá v tom, že všichni muži, které miluje, tak umírají na nevysvětlitelnou příčinu a proto si začala myslet, že je liščí víla.

Líza pracuje jako zdravotní sestra a dlouhých dvanáct let se stará o Martu, což je vdova po japonském velvyslanci v Maďarsku. Když se na své třicáté narozeniny staví v Mc’Donalds, aby je oslavila a nechá chvíli Martu samotnou, tak po návratu zjišťuje, že je mrtvá. Marta je zabita imaginárním kamarádem Tonim Tanim, což je japonský popový zpěvák ze sedmdesátých let, který je již po smrti.

Vyšetřování se ujímá podporučík Zoltan a ten se rozhodne vydávat za nájemníka a nastěhuje se do Lízina bytu, aby ji měl pod dohledem. Zoltan tajně opravuje všechny její rozbité spotřebiče a díky tomu se mu přihodí několik vážných nehod, protože je do ní zamilovaný. I když se Líza díky časopisům stane sebevědomější ženou, tak veškeré její úsilí najít si partnera vždy ztroskotává na smrti, která je poskytne. Líza je přesvědčená, že je Liščí vílou. Rozpoutá se bitva mezi Zoltanem a Tonim Tanim o její život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *