Film Miluji tě modře ke stažení zdarma

A je to tady! Do kin přijde v lednu nová česká romantická komedie od režiséra Miloslava Šmídmajera a scénáristy Jaroslava Papouška. V této komedie se objeví spoustu známých a skvělých herců, kterými jsou například Taťjana Medvecka nebo Václav Jílek a další. Svou premiéru si komedie odbude 26. 1. 2016 a jistě se budete mít na co těšit.

Miluji tě modře zdarma ke stažení zde. Příběh nás zanese za sympatickým malířem a doktorem Davidem Bártou, který se blíží kristovým létům. Jeho život by měl v jeho věku mít již jasnou a ustálenou podobu, jenže tomu tak není. Zrovna v tomto okamžiku David prožívá své smolné období a dostává ještě k tomu výpověď z národní galerie. Neustále bydlí se svou matkou a bovivánským otcem.

Jednoho dne však nastane zlom a on ve výloze luxusního pražského klenotnictví uvidí dívku Terezu, která je aranžérkou. Je tajemná, cudná a velice se mu líbí. Velice ho přitahuje a jeho život obrací vzhůru nohama. Jenže Tereza má přítele, který je ignorant a rapl, který nedokáže pochopit, že lásku nelze udržet za každou cenu. Vztah Terezy a Igora pomalu končí, ale rozhořívá se nový vztah mezi Terezou a Davidem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *