Film Můj kamarád drak ke stažení zdarma

Můj kamarád drak ke stažení

Americký režisér a scénárista David Lowery nám přináší nový rodinný film plný dobrodružství. Do filmu byli obsazeni herci, mezi kterými jsou například Karl Urban, Bryce Dallas Howard, Robert Redford a další. Do kin přijde film poprvé 25. 8. 2016 a čeká vás dobrodružná cesta plná zábavy.

Hlavním hrdinou je řezbář, který se jmenuje Meacham (Robert Redford), který udivoval děti ze sousedství pohádkami o divokém drakovi, který prý žije v hlubokých lesích severozápadního pobřeží Spojených států. Jeho dcera Grace (Bryce Dallas Howard) bere jeho historky jen jako divoké příběhy a pracuje jako správkyně místního národního parku.

Vše se mění v době, kdy potkává mladého desetiletého chlapce, který nemá rodinu ani domov a tvrdí, že žije v lesích s obrovským drakem zelené barvy. Jmenuje se Elliot a podle jeho popisu se podobá drakovi z povídaček pana Meachama. Díky pomoci Natalie (Oona Laurence), což je jedenáctiletá dívka, jejíž otec Jack (Wes Bentley) má pilu, se vydává Grace pátrat po tom, jestli drak existuje.

Můj kamarád drak ke stažení


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *