Film Musíme se sejít ke stažení zdarma

Do kin přichází další nový český film, tedy spíše komedie. Režisérem filmu je David Král a se scénářem mu pomáhal Jan Holub a Arnošt Frauenberg. V kinech tento snímek budete moci poprvé vidět 9. 6. 2016.

Do filmu byli obsazeni herci, kterými jsou například Karel Hynek, Radek Petráš, Arnošt Frauenberg, Dominik Heřman Lev, Lukáš Langmajer a další. Všichni předváděli výborné herecké výkony, což z filmu dělá snímek s dobrými kvalitami plný humoru.

Vše začíná v hospodě, kde se setkají čtyři staří přátelé, kteří byli rozděleni díky životům. Jsou jimi Karel (Karel Hynek), Filip (Dominik Heřman Lev), Pupík (Arnošt Frauenberg) a Caprio (Radek Petráš). Přitom, jak si povídají, tak čím dál častěji naráží na kemp Bambus, kde zažili spoustu krásných chvil svého mládí a velmi rádi by se tam opět podívali.

Proto se po této debatě rozhodnou, že se do kempu vydají na kolech a jelikož všichni nějak ukončili svou práci, tak na tento legendární výlet mají spoustu času. Jenže nic nejde přesně podle jejich plánů a vše se trochu zkomplikuje v době, kdy se Karel dozvídá, dostane na starost svého syna Juru (Roman Kamiš), který není taky rád, že spolu musí strávit pár dní pohromadě. Jenže vše je naplánováno a proto všichni společně vyráží vstříc dobrodružství kempu Bambus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *