Film My tři, nebo nikdo ke stažení zdarma

Film od francouzského známého režiséra Kheirona, který se postaral i o scénář. Tento snímek si svou premiéru odbyl na konci března letošního roku.

Příběh pojednává o osudu režisérových rodičů, kteří jsou věčně optimističtí. Jmenují se Hibat a Fereshteh. Také pojednává o jejich cestě z velmi malé vesnice na jihu Íránu až do pařížského předměstí, kde šli hledat lepší život.

Mimo jiné se film dotýká migračních problémů, které jsou v současné době velmi horkým a probíraným tématem. Dále pozitivně vypráví o soužití kultur a prolíná se zde zobrazený humor spolu s dramatickými chvílemi běžných lidí, kteří se ocitli v dramatických životních situacích. Tyto situace však může podle filmu vyřešit láska i navzdory různým životním problémům, které se zdají být neřešitelné.

Kheiron do snímku obsadil herce, jako například  Leïla Bekhti, Gérard Darmon, Zabou Breitman, Alexandre Astier, Kyan Khojandi, Arsène Mosca, Jonathan Cohen, Eriq Ebouaney a další, kteří se postarali a výbornou podívanou pro spoustu diváků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *