Film Nespoutaný Django ke stažení zdarma

Tento westernový kousek je dalším skvělým snímek z dílky Quentina Tarantina, který do něj vnesl opět svou originalitu a vytříbený filmařský vkus.

Jde se o jižanské drama, které je posazeno do období před tím, než vypukla Občanská válka. Hlavním protagonistou je otrok, který se jmenuje Django (Jamie Foxx). Ten dostane šanci získat svobodu, díky nájemnému lovci lidí, kterým je dr. Schultz (Christoph Waltz). Podmínkou jeho vysvobození je dopadení vraždících bratrů Brittlových.

Djangovy se naskytne možnost, kterou by chtěl velmi rád zprostředkovat, ale bude to vůbec možné? Chce najít ženu, kterou bohužel musel před lety nedobrovolně opustit a kterou moc miloval. Bohužel zatím ani jeden z nich netuší, co je na jejich cestě čeká za nebezpečí a dobrodružství. Potkají je nájezdy odpůrců, setkají se s nesouhlasem v jednom městě, kam přijeli a kde konali spravedlnost.

Nakonec vše vyústí ve velkou přestřelku na jedné velké farmě, největšího překupníka lidí a plantážníka, kterého ztvárnil Leonardo DiCaprio.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *