Film Orel Eddie ke stažení zdarma

Režisér Dexter Fletcher nám přináší nový sportovní životopisný film o jednom pozoruhodném a odhodlaném sportovci z Británie.

Hlavním hrdinou je Michael Edwards (Taron Egerton), který měl již od dětství jeden velký sen. Chtěl se totiž stát olympionikem a reprezentovat Velkou Británii na některé z olympijských her. Bylo mu jedno v jakém to bude sportu. Díky tomu již od mala zkouší různé sporty a atletické disciplíny, aby se ujistil o tom, že na letní sporty prostě nemá a na letní Olympiádu se nedostane.

Začne se tedy soustředit na zimní Olympijské hry. Jenže ani tady mu to nejde tak, jak by si představoval a proto se rozhodne pro skoky na lyžích, protože v Británii se tomuto sportu téměř nikdo nevěnuje. Na vlastní pěst vyráží do Alp, kde chvíli pozoruje světovou špičku v akci a poté se sám rozjede. Zažije několik bolestivých pádl a nakonec osloví Bronsona Pearyho (Hugh Jackman). To je údržbář a bývalí skokan na lyžích, který byl kdysi vyloučen z amerického národního týmu. Bronson jej po chvilce přemlouvání vezme pod svá křídla a naučí ho skákat na lyžích a hlavně přežít. V roce 1988 se Michael dostává na Olympijské hry v Calgary, kde sice nevyhraje ani nestojí na stupních vítězů, ale svým duchem je nazván nezapomenutelným „Orel Eddie“.

Další podobné filmy ke stažení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *