Film Osm hrozných ke stažení zdarma

Další kontroverzní snímek od Quentina Tarantina, který do filmu obsadil výborné herce, jako jsou například Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins, Demian Bichir a mnoho dalších, kteří předvedli skvělé herecké výkony a díky nim film neztrácí náboj a energii.

Příběh se odehrává několik let po občanské válce, kdy se zasněženými kopci Wyomingu. Je zde John Ruth (Kurt Russell), který je obávaným lovcem lidí. Kurt si s sebou veze Daisy Domergueovou (Jennifer Jason Leigh), za kterou ho čeká vysoká odměna. Potkávají však po cestě bývalého vojáka a nového lovce lidí, který se jmenuje Marquis Warren (Samuel L. Jackson), který se k nim přidává.

Přidává se k nim Chris Mannix (Walton Goggins), což je jižanský odpadlík, který o sobě prohlašuje, že je novým šerifem ve městě, kam všichni směřují. Cestu jim ztěžuje silná vichřice a proto se uchýlí do dřevěnice u Minnie, která je oblíbenou zastávkou všech dostavníků, jenže po zaklepání jim neotevírá Minnie, ale nějaký cizinec, který se zrovna přívětivě netváří. Bouře neustává a osm pocestných tuší, že se všichni do města živý nedostanou, jestli vůbec někdo!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *