Film Pohádky pro Emu ke stažení zdarma

Do kin přichází nová česká romantická komedie od Rudolfa Havlíka, který do filmu obsadil skvělé herce. Mezi nimi nebude chybět ani Aňa Geislerová nebo Ondřej Vetchý. Svou premiéru bude mít snímek 3. 11. 2016.

Hlavním hrdinou je Petr Miller, který pracuje jako zaměstnanec imigračního úřadu v Londýně. Žije zaběhnutou rutinou, která je narušena jednoho dne telefonátem z Prahy. Všechno je rázem naopak, protože se dozví, že jedna svobodná matka leží po autonehodě v nemocnici a z nouze ho uvedla jako opatrovníka jejího dítěte. Ema je totiž jeho dcera. Petr je vyděšen i šokován a myslí si, že se jedná o nějaký omyl. On totiž údajně dítě nemá a ani mít nechce.

Ale i tak nad touto situací neumí mávnout rukou a co když je Ema jeho dcerou a on je její jediná šance. Tato osmiletá holčička mu převrátí život doslova naruby a ještě mu je v patách jedna sociální pracovnice. Petr tak musí udělat zásadní rozhodnutí jestli se má stát právoplatným rodičem nebo nechat Emu napospas úřadům? Ještě potká Marii, která také žije svou prací, ale rozhodne se jim oběma pomoci. Je třeba sociální pracovnici předložit důvěryhodnou historku a tak začíná hra na lásku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *