Film Poldův švagr ke stažení zdarma

Další americká komedie je tady. Tentokrát nás zavede do policejního prostředí, kam se podíváme díky režisérovi Timu Storymu.

Do filmu byli obsazeni herci, jako například Olivia Munn, Kevin Hart, Ice Cube, Ken Jeong, Tika Sumpter, Bruce McGill, Benjamin Bratt,Glen Powell a další, kteří předvedli výborné herecké výkony a zajistí vám spoustu zábavy při sledování tohoto filmu.

Hlavním hrdinou je Ben Barber (Kevin Hart), který zrovna dostal čerstvý diplom z policejní akademie a má skvělé vyhlídky na šťastný život po bou krásné Angely. Ta má však bratra Jamese Paytona (Ice Cube), který není vůbec nadšený z toho, že si bere sestra zrovna jeho. Jenže mu jde především o štěstí jeho sestry a proto se rozhodne, že z něj udělá alespoň chlapa. James se dostává k případu v Miami, kde má zatípnout dopravu drog do země. Jeho cílem je narkobaron Antonio Pope (Benjamin Bratt). A k této akci vezme Bena. Jenže netuší, že to byla ta největší chyba na světě a bude mít co dělat, aby jeho sestra nebyla vdovou ještě dříve než se vdá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *