Film REVENANT Zmrtvýchvstání ke stažení zdarma

Nový westernový film s akčními prvky se do kin vydal v lednu letošního roku. Díky tomuto filmu dostal Leonardo DiCaprio Oscara a proto se máte na co těšit.

Příběh je inspirovaný knihou od Michaela Punkeho a zavede nás na americký západ do Jižní Dakoty v roce 1823. Zde je místo i čas hodně relativní a jinak postavený vůči hodnotě lidského života. Hlavním postavou je zkušený lovec Hugh Glass (Leonardo DiCaprio), který je spolu se  svým „synem“ a hledači kožešin na výpravě a uprostřed hlubokých amerických lesů .Jednoho dne je jeho skupina nečekaně napadena indiány a oni před nimi musí prchat s minimálním počtem kožešin, které stihli posbírat. Glassovi se stává osudným útok od samice medvěda grizzlyho. Ten sice přežívá, ale je ve velmi vážném stavu a díky tomu se jejich skupina musí rozdělit.

Většina pokračuje dále, až na dva muže, kterými jsou John Fitzgerald (Tom Hardy) a Jim Bridger (Will Poulter). Oba spíše čekají na to, než Glass zemře, jenže on má velmi tuhý kořínek. John se proto rozhodne, že mu k tomu pomůže a zaživa jej zahrabává, jenže to vidí jeho syn, který se ho snaží zastavit a doplatí na to.

Díky tomu že má Hugh pevnou vůli, tak překonává nehostinnou nepřátelskou krajinu, brutální zimu, a nájezdy bojových kmenů, které se v oblasti vyskytují. Jedinou jeho motivací je naděje na přežití, díky kterému se bude moci pomstit zlému a proradnému Fitzgeraldovi, který jej nechal málem umřít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *