Film Spojenci ke stažení zdarma

Do kin vstoupí v lednu 2017 další dramatický snímek, který tentokrát zrežíroval Robert Zemeckis. Robert byl inspirován knihou od Stevena Knighta. Scénář k tomuto filmu napsal Don Burgess a proto se budete mít jistě na co těšit. Kromě skvělých záběrů, uvidíte ve filmu také známé herecké tváře. Mezi nimi bude například Brad Pitt nebo Marion Cotillard a další. Na velkých plátnech kin se snímek objeví poprvé 26. 1. 2017.

Píše se rok 1942 a je zde muž jménem Max Vatan (Brad Pitt), který je špiónem. Zrovna dostává nový úkol, který ho přivede do Casablanky. Zde musí předstírat, že je manželem jisté ženy, který se jmenuje Marianne Beausejour (Marion Cotillard). To je odbojářka, která pracuje v německých budovách a pro tohoto špióna je velmi cenným zdrojem informací.

Jenže během této hry plné intrik a falešných identit se do sebe oba horlivě zamilují a přivedou na svět nový život v Anglii a budou společně žít. Jenže všechno se mění ve chvíli, kdy se Max dozvídá, že je Marianne dvojitá agenta a má za úkol ji sprovodit ze světa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *