Film Strašidla ke stažení zdarma

Do kin se vydává nová česká komedie od Zdeňka Trošky. Scénář k této komedie napsal spolu s Jiřím Kosem a Markem Kališem. Ve filmu se objeví spoustu známých českých herců, mezi kterými jsou například Bronislav Kotiš, Tereza Kostkoví nebo Jiří Dvořák. Na plátnech kin jej poprvé budete moci vidět 18. 8. 2016.

Vše začíná na staré vile, kterou obývá rodina hejkala Huga. Jejich sladký strašidelný život žijí pouze do té doby, kdy Hugo hejkal, jeho Patricie a matinka Žofie čarovaly, vodník Bubla se staral o dušičky a víla Jitřenka tančila své tanečky, ale to je teď pryč. Vše končí po vpádu úředníka Patočky, který má na starosti evidenci budov. Zjistil totiž, že již pěkně dlouho nikdo neplatí nájem, protože v něm nikdo kvůli strašidlům nechce bydlet. Čím však mají strašidla platit, když Hugo za hejkání žádnou mzdu a Patricie míchá pouze lektvary, po nichž se člověk může proměnit ve zvíře nebo nějakou jinou postavu.

Nedá se nic dělat a musí jejich děti poslat do školy. Všechno vypadá velice jednoduše, ale ni není tak, jak to vypadá. Od obyčejných lidí se liší a uvidíte, jak se vodníkovi daří v prádelně a víle v tanečním souboru. Hugo se pokusí pracovat zase v divadle. Jak se vypořádají strašidla při setkání s lidským světem?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *