Film Suburra ke stažení zdarma

Dlouho očekávaný thriller, který se jmenuje Suburra je tady. V kinech jste jej mohli poprvé vidět na začátku letošního března. Jeho režisérem je Stefano Sollima, který se nechal inspirovat knihami od Carla Bonina a Giancarla De Catalda.

Příběh začíná v Římě, které je městem moci. Zločin si zde hledá tu nejlehčí a nejpřímější cestu, jak by všem mohl vnutit vlastní zákon. Ani zde tomu není jinak. Ve snímku se točí velké množství peněz a vše se točí kolem plánované výstavby na pobřeží Ostie, které má být proměněno v italské Las Vegas. Na tomto projektu se podílí zkorumpovaný politik, kterým je Filippo Malgradi. Ten je až po uši zapletený s italským podsvětím. Je zde také mafián, kterému se říká Číslo 8 a ten je bossem rodiny ovládající území Ostie, tedy především Samuraj, který je nejobávanějším představitelem římského mafiánského podsvětí a také zástupce mafie z jihu.

Jenže nic netrvá věčně a pomalu se vše bortí kvůli lidem, kteří žijí na okraji mocenských her. Celý příběh se odehrává během 7 dní, kdy je rozpoutána brutální válka gangů do které je vtaženo několik společenských vrstev.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *