Film Tajemství jejich očí ke stažení zdarma

Mysteriózní thriller, který je velkou novinkou a do kin přišel poprvé v lednu letošního roku.

Hlavními aktéry tohoto thrilleru jsou vyšetřovatelé FBI Jess a Ray. Tato velmi sehraná dvojka je na vzestupu své kariéry. Jenže po tom, co se dostanou k novému případu, tak jsou oba tolik zdrceni, že by nejraději skončili se svou prací. Nalézají brutálně zavražděné mrtvoly pohozené v popelnicích a jejich úkolem je najít vraha. Další těžké zjištění přichází v okamžiku, když Jess zjišťuje, že jedna z mrtvol je její nezletilá mladá dcerka.

Na duši jim tento případ zanechá obrovskou bolestivou ránu, která jim zůstane navždy vryta v jejich srdcích. Dalším série zděšení pokračuje protože se jim podaří najít a zadržet podezřelého, jenže musí být propuštěn a tak údajný vrah zůstává stále na svobodě.

Po dlouhých třinácti letech neúnavného pátraní objevuje Ray na vlastní pěst důkaz, který by mohl být klíčem k vyřešení případu. To nově objeveného důkazu se zapojuje i státní návladní (Nicole Kidman), která chce pouze pomoci a urychlit vyšetřování, aby se vrah konečně našel a byl spravedlivě potrestán Hodně lidí je připraveno dojít dál než ostatní, ale nikdo z nich není připraven na hrůzostrašné odhalení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *