Film Tajný život mazlíčků ke stažení zdarma

Režisérové Chris Renaud a Yarrow Cheney přicházejí se snímkem od domácích mazlíčích. Tento animovaný rodinný film se poprvé v kinech objeví 11. 8. 2016 a přichystá si pro vás pořádnou porci humoru.

Uvidíte vtipnou formou co vlastně dělají vaši domácí mazlíčci, když nejste doma. Hlavními hrdiny jsou Max a Katie. Jsou to dva nejlepší přátelé i přesto, že Max je pes a Katie člověk. Max by byl nejspokojenějším psem na světě, kdyby jej Katie nenechávala dlouhé hodiny, každý den, samotného v bytě. Tohle bylo jen do chvíle, než Katie přivedla domů dalšího psa, který se jmenuje Baron.  Mezi oběma chlupáči byla vidět nenávist již od začátku a to neslibovalo nic dobrého. Od začátku vymýšlejí, jak by jeden tomu druhému ztrpčil život až nakonec skončí sami zatracení, opuštění a obklíčení skupinou osiřelých zvířat, které vládnou podzemí pod vedením králíka.

Naštěstí má Max velkou smečku přátel, kteří opustí své teplé pelechy a vydají se mu na pomoc. Čeká je dobrodružná výprava plná nástrah a vtipných situací. A navíc to musí stihnout dříve, než se jejich páníčkové vrátí domů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *