Film Teorie tygra ke stažení zdarma

Nový český film, se skvělým hereckým zastoupení, zrežíroval Radek Bajgar a se scénářem mu pomáhala Mirka Zlatníková.

Příběh pojednává o veterináři Janovi (Jiří Bartoška), který si ve svých 60 letech vzpomněl na to, že měl spoustu snů a také pevnou vůli. Bohužel se však nikdy neodhodlal k tomu, aby si své sny splnil. Rozhodne se tedy, že znovu získá zpátky vládu nad svým dosavadním životem.

Vydává se na riskantní cestu, která mu sebere vše co v životě vybudoval a měl. Ve filmu se objeví i jeho žena Olga (Eliška Balznerová), která se o něj dobře starala a myslela to s ním dobře, jenže on neposlouchal a byl nejspíše v tomhle ohledu zaslepen. Převzala v manželství i jeho zodpovědnost, protože se doslechla, že muži nejsou schopni této zodpovědnosti. Veškeré okolnosti, které se stali, tak tohoto starého muže rozkolísají a jeho zavedené pořádky jsou pryč. Jeho děti by si vše nejraději zařídili lépe, jenže jejich rodinná strategie mění vše z tygrů na pomalé králíky na hluboce zapuštěné kořeny.

Janovou cestou jsou ovlivněni i další členové rodiny a jeho dcera Olga (Táňa Vilhelmová) převzala teorii její matky. Snacha Alena (Pavla Beretová) zatím odolává tlaku rodové tradice a volí si vlastní cestu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *