Film Toni Erdmann ke stažení zdarma

Toni Erdmann ke stažení

Další dramatický snímek se do kin dostane v druhé polovině října, přesněji 20. 10. 2016, a budete se mít jistě na co těšit. Tohle drama zrežíroval a scénář napsal Maren Ade a do filmu obsadil skvělé herce. Mezi těmi se objeví například Peter Simonischek, Lucy Russel nebo Vlad Ivanov. Film je o to zajímavější, že se zde v dramatických chvílích objevují i komediální prvky.

Příběh filmu nás zavede za starým učitelem, který se jmenuje Winfried Conradiho, který žije den co den v rutině. Tato rutina je občas narušena jeho pubertální vášní, spočívající v převlékání se do žertovného převleku.

Po tom, co jeho věrný druh umírá (slepý pes), tak se Winfired rozhodne, že veškerou svou pozornost upře k hledání své ztracení dcery Ines, která dělá velkou kariéru v nadnárodní firmě a nemá vůbec na nic čas, díky této práci. Po první návštěvě, která skončila fiaskem, Winfried změní svou strategii a změní své alter-ego, protože, jako neúspěšný otec nemá šanci. Najednou se mění v životního kouče Toniho Erdmanna, což je tragikomická postava s absurdní parukou a umělými zuby. Tato postava se jí začíná plést do života v těch nejméně vhodných momentech.

Jak vše nakonec asi dopadne? Získá si její pozornost nebo jej úplně zavrhne?

Toni Erdmann ke stažení


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *