Film Už je tady zas ke stažení zdarma

Zajímavá německá komedie, kterou nám přináší David Wnendt podle knihy od Timura Vermese se do kin vydala letos v březnu a přinesla s sebou porci zábavy.

Začátek příběhu se odehrává teméř sedmdesát let po odchodu neslavného vůdce Adolfa Hitlera. Ten se najednou probouzí a ocitá v dnešním Berlíně, ze kterého je doslova rozčarován. Z nové situace není vůbec šťastný. Také je zdrcen z toho, že byl poražen. Mimo jiné mu chybí jeho milovaná Eva Braunová a Hitler „své“ město téměř nepoznává. Je zde plno cizinců a Německu místo něj vládne žena, tedy Angela Merkelová.

Jeho nová kariéra začíná díky televizi, kde se stává komikem, protože si jej všimla jedna filmařka. Díky tomu jak vypadá, je považován ze bezchybného imitátora sebe samého. Jediné věc, za kterou si po té dlouhé době stojí, jsou jeho názory a tak je díky televize začíná opět prosazovat. Na svých cestách po Německu se setkává s mnoha lidmi a některé z nich vůbec nešokuje to, co prohlašuje, ale spíše naopak. A díky tomu také začíná mít Hitler jiné ambice, než být „jen“ slavným komikem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *