Film Všechno nebo nic ke stažení zdarma

Ke konci letošního listopadu do kin vstoupí nový romantický film s komediálními prvky. Jeho režisérkou je Marta Ferencová, která scénář napsala spolu s Evou Urbaníkovou. Marta do filmu obsadila výborné herce, mezi kterými nebude chybět ani Táňa Pauhofová nebo Klára Issová a mnoho dalších. Svou premiéru bude mít snímek 24. 11. 2016.

Hlavními hrdinkami jsou Linda a Vanda. Jsou to pohlední třicítky, nerozlučné kamarádky a mimo jiné i spolumajitelky knihkupectví v centru města.

První z nich Linda, je rozvedená, vzdělaná a praktická žena, který má malou dceru a velký pocit zodpovědnosti. Naopak Vanda je nezodpovědná, svobodná, veselá a nezávislá. Muže sice přitahuje jako magnet, ale ani jeden z nich nestačí její živelnosti. Stále proto hledá toho vyvoleného. V jejich obchodě pracuje také Edo, který touží po lásce, stejně jako Vanda. Avšak je plachý, citlivý a introvertní gay, který to má těžké.

Životy této zamotané trojice zamotá ještě více, trojice mužů. Lindě padne do oka developer Jakub, Vandě bývalý profesor z vysoké školy Aldar a Edo se druží příteli Leovi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *