Film Zahradnictví: Rodinný přítel ke stažení zdarma

A je to tady! Český dramatický snímek přijde do kin na konci letošního dubna, přesně 27. 4. 2017 a bude to jistě stát za to! Jeho režisérem je skvělý Jan Hřebejk a o scénář se pak postaral Petr Jarchovský. Hřebejk si do tohoto filmu vybral skvělé herecké obsazení, ve kterém nebude chybět ani Aňa Geislerová nebo Ondřej Sokol a mnoho dalších.

Jde o filmovou trilogii, která se skládá ze tří samostatných filmů. Každý z příběhů se odehrává v nejdramatičtější době minulého století. Časově tak předchází filmu Pelíšky. Jde o vyprávění třech rodin. První z nich je rodina leteckého radiotelegrafisty, dále pak rodina majitele kadeřnictví a poslední rodina je majitele zahradnictví. Celý příběh zahrnuje 20 let života postav, které musely v těchto zlých a těžkých časech prožít nejlepší roky jejich životů.

Jde o melodrama, které se odehrává v období 40. let, kdy Česko okupovaly německá vojska. Tři ženy z jejich dětmi čekají, až se jim jejich muži vrátí z vězení. Tomuto rodinnému společenství vypomáhá lékař Jiří ve všech těžkých chvílích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *